23 груд. 2015

Майбутні продовження "Зоряних воєн"

Перші подробиці нового фільму про пригоди Хана Соло

Поспішаємо поділитися новиною міжгалактичного масштабу: оголошені перші подробиці нового фільму, який стане частиною проекту «Зоряні Війни: Антологія» (серія стрічок про різних героїв та події всесвіту «Зоряних Війн», не пов’язаних напряму з дією легендарної космічної саги). Фільм буде присвячений пригодам одного з найбільш яскравих персонажів всесвіту Зоряних Війн – Хону Соло.

Режисерами першого фільму стануть Крістофер Мілер та Філ Лорд, які раніше разом працювали над проектами: «Лего. Фільм», «Мінлива хмарність, часом фрикадельки», «Мачо і ботан» (обидві стрічки). Сьогодні це один з найуспішніших творчих тандемів у кіноіндустрії.

«Ми беремо на себе усі ризики, пов’язані із відповідальністю перед фанами саги, аби подарувати глядачам нові і яскраві емоції від зустрічі з улюбленими персонажами, до роботи над якими ми обіцяємо поставитися із необхідною увагою та піклуванням, - зізнаються режисери Мілер і Лорд. – сталося те, про що ми могли тільки мріяти, коли були дітьми, - ми очолимо команду талановитих людей, щоб зняти кіно про легендарного персонажа Зоряних Війн!»

Сценаристами стануть: Лоуренс Каздан, відомий своєю попередньою роботою над кіно сагою «Зоряні Війни», та його син Джон. Сюжет стрічки розповість про юнацтво Хана Соло, про те, як він став зірвиголовою, з яким зустрілися Люк Скайвокер та Обі-Ван Кенобі у кантині на Мос-Ейслі.

Стрічка запланована до релізу на 25 травня 2018 року.

Про фільм "Зоряні війни: Пробудження сили"